Konkrety 2021

Targi plakatu i sztuki:
Niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu zobaczyć i kupić prace artystów grafików i grafficiarzy z całej Polski. Sitodruki, riso, szablony, graffiti, druk cyfrowy, druk 3D i wszystkie inne techniki dozwolone. Od artystów ze światowych galerii, po lokalnych wyjadaczy, wpadnijcie obadać co mają do pokazania i kupić jedyny w swoim rodzaju prezent last minute. Działamy w sobotę i w niedzielę od rana do wieczora.
Informacja dla artystów – jeśli chcesz się wystawić, pisz czym prędziej na: info@100cznia.pl
 
Premiera #18 magazynu Concrete:
Równolegle z targami, odbędzie się premiera osiemnastego numeru magazynu Concrete, publikacji w całości poświęconej sztuce graffiti we wschodniej Europie. Na łamach czasopisma prezentowana jest undegroundowa scena graffiti z Polski, jak i również z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Grecji i wielu innych krajów bloku wschodniego. 200 stron soczystego bombingu, kilkaset fotografii, wywiady z najbardziej aktywnymi malarzami, raporty z wielu miejsc na świecie.
Startujemy w sobotę o 18.00.
 
Projekcja filmu „Polish MILF”:
Po niezwykle udanej premierze filmu „Szarańcza” zapraszamy na kolejny seans przedstawiający backstage sceny graffiti. Produkcja dokumentuje ostatnie lata działalności crew HOT wraz z przyjaciółmi z innych ekip w różnych zakamarkach Rzeczypospolitej podczas poszukiwań nowych spotów. Tylko polskie, klasyczne modele pociągów przed i po renowacji, zero plastików i pseudo tramwajów; wymasowane przez czołowych smakoszy.
To oczywiście podlane suto wysokoprocentowymi trunkami, dlatego stabilizacja obrazu nie do końca jest stabilna.
Film został wydany tylko w 100 egzemplarzach, na drewnianej karcie/pendrivie. Po seansie kolekcjonerzy gadżetów będą mogli nabyć kilka sztuk.
Pokaz filmu w sobotę o 21.00
 

Konkrety 2021

Zapraszamy Was na Konkrety, czyli dwudniowe święto sztuki ulicznej !!!

Niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu zobaczyć i kupić prace artystów grafików i grafficiarzy z całej Polski. Sitodruki, riso, szablony, graffiti, druk cyfrowy, druk 3D i wszystkie inne techniki dozwolone. Od artystów ze światowych galerii, po lokalnych wyjadaczy, wpadnijcie obadać co mają do pokazania i kupić jedyne w swoim rodzaju unikaty. Działamy w sobotę i w niedzielę od rana do wieczora.

TERMIN WYDARZENIA 27 SIE OD 12:00 – 28 SIE DO 20:00

𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗝𝗔 𝗗𝗟𝗔 𝗔𝗥𝗧𝗬𝗦𝗧Ó𝗪 – jeśli chcesz się wystawić, pisz czym prędziej na: info@layupgaleria.pl
 
/STOISKA/
Każda osoba zgłaszająca się ma do dyspozycji stoisko wielkości 1 m na 2 m i jeden stół, z którego może skorzystać, ale też nie musi.
Koszt wzięcia udziału w targach do 300 zł za dwa dni lub 150 zł za dzień. Opłata dotyczy jednego stoiska, można się dzielić stoiskiem.
Select your currency
PLN Polish złoty
EUR Euro